eSklep

"Zmień swoje ciało"

„Zmień swoje ciało” - Bestseller z Australii! Wzruszająca i inspirująca książka autorstwa najsłynniejszej pary fitness - Moniki Wright oraz Matta Thoma.
Cena sprzedaży 59,00 zł

  „Zmień swoje ciało” - Bestseller z Australii! Wzruszająca i inspirująca książka autorstwa najsłynniejszej pary fitness - Moniki Wright oraz Matta Thoma. 

   

  Artur Ligęska:

   

  "Książka „Zmień swoje ciało” jest polską edycją australijskiego bestsellera napisanego przez Monikę Wright oraz Matta Thoma. 11 lutego 2001 roku Monica była świadkiem wypadku, gdy jej mąż, Matt został potrącony przez pociąg i uderzył w betonowy słup. Matt przeżył wypadek, ale był cały połamany, ledwo uszedł z życiem. 18 miesięcy później para reprezentowała Australię w mistrzostwach świata WFF Fitness 2002 w Niemczech w konkurencji par i wygrali. Są jedyną parą małżeńską, która zdobyła tytuł mistrzów świata par fitness. Wspólny trening, wytrwałość i wzajemna miłość zmieniły ich ciała, ich życia oraz pozwolił dojść do siebie po straszliwym wypadku. Wydając książkę, postanowili pomóc tysiącom ludzi, którzy chcą zmienić swoje ciała, a tym samym życie. Bo sami są najlepszym dowodem na to, że ich system treningowy, odpowiednia motywacja potrafią zdziałać cuda. „Zmień swoje ciało” to plan działania i jednocześnie motywacja do tego, by ciało znalazło się w jak najlepszej formie. Jest to klucz do sukcesu, do zmiany życia na lepsze. "
  Pobierz prezentację o książce:
  Pobierz

 

kontakt@arturligeska.com

Formularz kontaktowy

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem