eSklep

SOHO Lounge

SOHO Lounge to najnowsza kompilacja autorstwa Luke Erb’a z Time2Fly Records. Płyta zabiera nas w podróż po lekkich brzmieniach chill & lounge autorstwa producentów z całego Świata.
Cena sprzedaży 20,00 zł

  SOHO Lounge to najnowsza kompilacja autorstwa Luke Erb’a z Time2Fly Records. Płyta zabiera nas w podróż po lekkich brzmieniach chill & lounge autorstwa producentów z całego Świata.

                            

  Artur Ligęska:
  "SOHO Lounge jest wydawnictwem dla mnie szczególnym. Jestem zwolennikiem estetycznej prostoty, zarówno w życiu prywatnym, jak i w życiu zawodowym.
  Poprzez pracę udowadniam, że proste jest piękne. Tworzę kluby fitness, które cechuje estetyzm w nieskomplikowanej formie.
  Mam misję, która polega na budowaniu zdrowego społeczeństwa. Zdrowy człowiek to zdrowe ciało i umysł. Ciało, aby było silne potrzebuje odpowiedniej diety i regularnego ruchu. Umysł zaś, pozytywnych wrażeń, ideałów i cudnych melodii.
  SOHO Lounge jest połączeniem elegancji, profesjonalizmu, ponadczasowości i pomysłem, aby bylejakość, której mnóstwo dookoła, zmieniać w chwile rozkoszy... emocjonalnej.”

   

  Teaser:

  https://soundcloud.com/time2flyrecords/various-artists-soho-lounge-full-album-teaser

 

kontakt@arturligeska.com

Formularz kontaktowy

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem