Twój Fitness

Twój Fitness - Ekspert w dziedzinie biznesu fitness. Kompleksowa obsługa nowych inwestorów oraz wsparcie i doradztwo dla istniejących klubów.

Twój Fitness Sp. z o.o. od wielu lat wspiera polskich jak i zagranicznych inwestorów w budowaniu nowoczesnych kompleksów i klubów fitness w szerokim tego pojęciu. Nasza oferta skierowana jest zarówno do inwestorów zainteresowanych nowym biznesem w branży fitness - firm otwierających nowe kluby, jak również do funkcjonujących ośrodków fitness, które chcą zmodyfikować lub poprawić sposób działania klubu. Nasze doświadczenie pokazuje, że na każdym etapie rozwoju klubu, fachowe doradztwo pozwala osiągnąć wymierne rezultaty w postaci wyższej retencji członków, zadowolenia klientów, motywacji zespołu oraz lepszych wyników sprzedaży.

Szkolimy kadry najlepszych instruktorów i trenerów, przygotowujemy ich do spełniania oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Kształcimy również kadry menadżerskie do efektywnego zarządzania klubami fitness i ciągłego podnoszenia poziomu obsługi użytkowników Klubów.

www.twojfitness.com

 

kontakt@arturligeska.com

Formularz kontaktowy

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem