Biografia

Artur Ligęska - twórca i właściciel klubów fitness, licencjonowany trener, ekspert w swojej branży. 

Pierwsze doświadczenia zdobywał pracując jako manager w klubie fitness, teraz jest właścicielem własnej sieci - SOHO Body Spirit. Pierwszy z tych klubów stworzył w Brwinowie. Był to pionierski w skali kraju projekt klubu klasy premium. 

Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę - wkrótce potem Artur otworzył pod tą marką kolejny klub - w Dębicy. SOHO Body Spirit to także rozbudowana strefa spa & wellness dla bardziej wymagających klientów.

Artur Ligęska z powodzeniem współtworzy kluby w całej Polsce. Spod jego ręki wyszły takie miejsca jak: 

- Fabryka Zdrowia w Stalowej Woli 

- Pop Gym Sport & Health Club w Radomiu

- Fitness Club Sporting Leszno

- City Fitness Rzeszów (dziś Calypso Rzeszów Hetmańska) 

- Classic Fitness Wrocław (dziś Fitness Academy Stare Miasto). 

W trakcie realizacji jest kolejny projekt, tym razem na Lubelszczyźnie.

Jako szef i właściciel Twój Fitness Sp. z o.o. planuje inwestycje i przygotowuje strategie dla nowych klubów fitness, a także szkoli managerów i pracowników. W tej dziedzinie jest niekwestionowanym ekspertem. Jest do tej roli świetnie przygotowany - w grudniu 2013 r. w Stanach Zjednoczonych skończył studia Business of Fitness organizowane przez NFBA.

Ma na koncie liczne publikacje, brał udział w wielu kongresach branży fitness w Polsce i na świecie. 

W maju 2015 r. magazyn Home&Market uznał go za jednego z najlepszych menadżerów biznesu fitness w Polsce. 

Artur Ligęska jest też licencjonowanym trenerem personalnym i instruktorem European Fitness Assocation. Licencję indoor-cycling zdobył w Swiss Academy of Sport. 

Nie zamyka się jednak na jedną dziedzinę - wydał dwie płyty: SOHO Lounge z muzyką chillout, a także SOHO AfterHours z setem house.

We wrześniu w księgarniach pojawiła się sygnowana przez Artura Ligęskę książka pt. "Zmień swoje ciało". To polska edycja australijskiego bestsellera.

Obecnie pracuje on nad swoją własną książką pod roboczym tytułem "Fitness - moja droga".

Od maja 2016 współpracuje z Kliniką Wellness przy warszawskim Szpitalu Medicover jako Trener Motywacji Sportowej (Physical Activity Coach).

 

 


"Jako redaktor naczelna miesięcznika ekonomicznego Home&Market zetknęłam się z pracą Artura Ligęski, przyglądając się wielu przedsięwzięciom biznesowym na rynku fitness. Pan Artur na tle innych osób tworzących ten biznes w Polsce wyróżnia się wiedzą, elokwencją, kompetencjami pozwalającymi mu budować przedsięwzięcia niezwykłe, z rozmachem a zarazem głęboko przemyślane. Swoją wiedzą praktyczną chętnie dzieli się z czytelnikami, i nie chodzi tu o kwestie związane z treningiem, a z prowadzeniem biznesu właśnie. Bez wątpienia godny polecenia partner biznesowy.”

Katarzyna Mazur - Redaktor Naczelna "Home & Market”


"Artur is one of the rare individuals that possesses the combination of both humility and strong leadership traits. He has the uncanny ability to absorb what is useful from the best practices of experts worldwide and then apply them to his unique markets and facilities. Artur stays on the cutting edge of the industry and drives his vision with amazing passion. I am fortunate to call him a friend and colleague.”

Rick Mayo - ikona branży fitness w USA, szkoleniowiec, coach, właściciel klubu fitness, a w przeszłości trener Madonny


"Pan Artur Ligęska jest niezmiernie aktywnym, pracowitym oraz twórczym człowiekiem o szerokich horyzontach. Jest bardzo zaangażowany we wszystko, co robi. Utalentowany wykładowca, regularnie prowadzi wykłady na organizowanym przez nasze wydawnictwo Kongresie body LIFE oraz autor wielu artykułów w magazynie „body LIFE”. Znawca branży fitness, jako właściciel dwóch własnych, założonych od początku klubów fitness, ma wszechstronną wiedzę na temat prowadzenia tego biznesu.”

Agnieszka Bonecka - Redaktor Naczelna „body LIFE” i „Trainer”


"Artur Ligęska … kiedyś nasz słodki Arturo z długimi blond Lokami. Dziś poważny biznesmen, który motywuje ludzi do zmiany stylu życia, wiary w siebie i swoją siłę. Miło patrzeć jak z tego małego chłopca, który chodził swoimi drogami i był moim fanem wyrósł wartościowy człowiek.”

Justyna Steczkowska


"Artur jest energiczny, energetyczny, pełen pasji i profesjonalizmu.
Znamy się długo i obserwowałem jak się rozwija i zmienia.
Praca z nim jest szansą na stworzenie czegoś niezwykłego. Jest wizjonerem w branży Fitness.
Cenie znajomość z Nim i Jego wieloletnią przyjaźń.”

Maciej Myszkowski - Architekt

 

 

kontakt@arturligeska.com

Formularz kontaktowy

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem