Z uwagi na zmiany, które zaszły w moim życiu...premiera wydawnictwa "Marzenia, które zabijają" odbędzie się w 2018 roku.

Poszukujemy lokali o powierzchni 800/1000m2 w Dębicy oraz 200/300m2 w Warszawie (okolice Blue City, Mokotów, Ursynów) pod działalność fitness - wellness.

W grę wchodzi długoterminowy najem lub kupno. Więcej info do adresem email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Będąc POZA DOMEM w największe ZAKŁOPOTANIE wpadamy, gdy BATERIA w telefonie czy innym urządzeniu łączącym nas ze światem po prostu jest NA WYCZERPANIU lub już WYCZERPAŁA SIĘ.

Zaczynamy... Nowy projekt, Future of Health o nowatorskim podejściu do zdrowia, sportu i diety. Wykłady, w niespotykanej dotychczas formule. Mam zaszczyt być jednym z pięciu WYKŁDOWCÓW. Za zaufanie i wiarę we mnie bardzo dziękuję. Na wykłady Future of Health nie będziecie Państwo przyjeźdżać. TO MY ZAGOŚCIMY DO WAS, DO CIEBIE...

Jesteśmy dumni, że możemy Tobie pomóc. A tym, którym pomogliśmy dziękujemy za zaufanie...
Łączymy nowoczesną medycynę ze sportem, dietą, technikami radzenia sobie ze stresem i psychologią.
Testosteron. Hormon Życia.

Drugie wydanie Zmień Swoje Ciało​ już w sprzedaży. Na przełomie sierpnia i września 2017r książka będzie dostępna m.in. w EMPIKu.
Dziękuję Magazynowi Gala za patronat medialny.
Wierzę, że Zmień Swoje Ciało znajdzie uznanie wielu z Was, przyczyni się do polepszenia życia i sprawi, że codzienność będzie łatwiejsza. Artur

Drodzy Przyjaciele, Szanowni Państwo,

W dniu 27 lipca 2017r postanowiłem zrezygnować z funkcji Prezesa Zarządu spółki Twój Fitness Sp.zo.o. pozostając nadal w niej wspólnikiem - udziałowcem. Osoba, która zastąpiła mnie na tym stanowisku uczestniczyła w sukcesie SOHO Body Spirit od samego początku i jestem pewien, że poprowadzi spółkę we właściwym kierunku. Z całego serca życzę jej powodzenia!

Kolejnym ważnym krokiem w budowaniu marki powinna być dbałość o jej optymalną ochronę.

https://vod.tvp.pl/28553563/30012017

Otrzymałem tytuł Menadżera Roku 2016. Serdecznie dziękuję.

Uwaga !!!

Poszukujemy mężczyzn od 40 roku życia (extra kilogramy mile widziane) do nagrania pierwszego odcinka autorskiego programu dla ogólnopolskiej telewizji.

Pierwszego dnia miałem przyjemność poprowadzić debatę "Jak odnieść sukces w branży fitness?"
Drugiego zaś case study "Konflikt najemca klub fitness"

Materiał na drugą książkę ukończony. Szczegóły wkrótce #FitnessMojaDroga

Zarządzanie kryzysem w formie prelekcji/warsztatów czy wykładów motywacyjnych.

Zapraszam, więcej info pod emailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Zarządzanie kryzysem.
Benefit Systems
Dziękuję za zaproszenie.

www.kongresfitness.pl

19-20 listopada 2016r

Warszawa

To będzie niezwykłe, wręcz historyczne spotkanie. (Red.)

Zapraszam do lektury najnowszego numeru Magazynu Fitness Biznes, gdzie dzielę się swoją  wiedzą nt. marketingu w klubach fitness.

 

kontakt@arturligeska.com

Formularz kontaktowy

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem